Stavby rodinných domů

Pracovníci firmy DRIS Vám vyhotoví stavbu rodinného domu na klíč nebo jen některých částí stavby, podle dohody a přání a na základě projektové dokumentace a stavebního povolení ve všech profesích. Zaměřujeme se především na generální dodávky rodinných domů, roubenek a dřevostaveb.
V současné době se stále více ustupuje od provedení stavby rodinného domu svépomocí. Stavba svépomocí je zdlouhavá, fyzicky a psychicky náročná a mnohdy nedojde ani k finanční úspoře. Umožníme tedy majiteli ušetřit čas, síly a ve finále i peníze.


Co Vám při realizaci stavby rodinného domu nabízí stavební firma DRIS?
- individuální přístup a vyhovění požadavkům zákazníka dle jeho představ o novém bydlení
- odbornou orientaci v projektové dokumentaci
- kompletní vypracování projektové dokumentace včetně dalších náležitostí potřebných pro úspěšné provedení stavby rodinného domu
- garanci dodržení ceny
- profesionální úroveň všech prací
- přesné definování smluvních podmínek
- ručení za kvalitu, rychlost a způsob provedení stavby
- využití kvalitních materiálů
- zabezpečení kvalitního stavebního dozoru
- opatření všech podkladů potřebných pro kolaudaci
- organizaci kolaudačního řízení a získání kolaudace s nabytím právní moci


Při vypracování jednotlivých variant řešení architektonického a dispozičního uspořádání stavby rodinného domu se budeme maximálně snažit vyhovět Vašim představám a požadavkům. Současně přihlédneme k velikosti a tvaru pozemku, nasměrování ke světovým stranám, členitosti a vzhledu okolní krajiny, aby řešení objektu bylo navrženo dle současných moderních trendů a zároveň bylo v souladu s okolní zástavbou.
Zajímá Vás, co můžete očekávat? V sekci fotogalerie si můžete prohlédnout námi zhotovené stavby rodinných domů a roubenek na klíč.